Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -15,25%

Re: Reklamacje Prima Moda

Cena obuwia w porównianiu do jakości ma się jak świnia do traktora. Zkupiłam buty które musiałem reklamować po 3 dniach użytkowania. Dostałem nową parę która uległa awari po kolejnych kilku dniach noszenia. Postanowiłem wymienić buty na inny model który wyglądał nieco masywniej. Nie wspomnę już, że musiałem dopłacić 5zł do nowej pary co jest rzeczą śmieszną. Nowy model który dostałem nosił sie bardzo fajnie niestety po 3 miesiącach oderwały się prawie wszystkie haczyki na sznurówki, nalepki z tyłu obuwia a wkładki wewnątrz buta zapadły się do środka. Po złożeniu reklamacji dostałem odpowiedź, że nalepki oraz podeszwy uległy zużyciu jedno co mogę otrzymać to darmową naprawę haczyków które PODKREŚLAM oderwały się po 3 miesiącach używania obuwia. Pani rzeczoznawca która wystawiła swoją opinie ORGANOLEPTYCZNIE jest poprostu śmieszna. Jak można stwierdzić po tak krótkim czasie że podeszwa zapadła się z powodu chodzenia ( nie ważę 150kg).

NIE POLECAM TEJ MARKI ładnie wygląda z zewnątrz a jakość wykonania oraz użyte materiały MARNEJ jakości. Jedno co potrafią zrobić to dać WYSOK CENĘ.
Beznadziejna obsługa Klienta - gdyż jej nie ma. Podane telefony nigdy nie odpowiadają.

Nie zróbcie tego błędu co ja. Nigdy więcej butów z PRIMA MODA!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,50 2020-03-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.