A skąd taka pewność, że ona nadejdzie.
Jasne_nie można wykluczyć realizacji zysków, co widać po ostatnich sesjach, ale ta wymiana akcjonariatu jak narazie przebiega dość spokojnie, bez większych zrzutów.
Wg mnie gdy przez najbliższe sesje wyraźnie zabraknie siły, by przejść 1,20 na stałe, to można się zastanowić nad sprzedażą, bo wyjdzie na to, że ten poziom jest satysfakcjonujący dla "grubego" i będzie na nim realizował zysk przez najbliższe sesje_delikatnie podbijając, by nie spłoszyć odbierających.