Dnia 2013-10-15 o godz. 09:02 ~miro napisał(a):
> chyba dziś przebije 1zł. Szkoda, że jakiś czas temu nie
> kupiłem więcej bo systematyczne i powoli bytom wciąż
> rośnie.
Szkoda ze jakiś czas temu kupiłem sporo bytomia po... 1,17
Jak tam dojdzie to spuszczę to wszytko jak wodę w klozecie. Ale pewnie znowu nie dojdzie i trzeba będzie czekac kolejny rok.:(
Trudno ja niżej nie sprzedam.