Przeczytaj jeszcze raz (poniżej twoje żałosne posty) to co napisałeś i sam się pośmiej z tego kitu który pociskasz chłopaku. Jesteś z Próchnika?? Żal ci d... ściska?
Dnia 2013-10-15 o godz. 16:43 ~zbych napisał(a):
> Rośnie bo spółdzielnia przekłada sobie akcje z lewej do
> prawej kieszeni, a dzieciarnia co kupiła za 5 tysi myśli,
> że będzie tak rosło do nieba.
Niech który przyłoży ze 100k
> na kupno to od razu się zatrzymają żeby go puścic w
> skarpetkach.
Fundamentalnie to śmieć i bez emisji nie
> przetrwa.