Rośnie bo spółdzielnia przekłada sobie akcje z lewej do prawej kieszeni, a dzieciarnia co kupiła za 5 tysi myśli, że będzie tak rosło do nieba.
Niech który przyłoży ze 100k na kupno to od razu się zatrzymają żeby go puścic w skarpetkach.
Fundamentalnie to śmieć i bez emisji nie przetrwa.