Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zaproszenie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-17 o godz. 10:30 ~Pawlo napisał(a):
> Dnia 2021-05-16 o godz. 19:22 ~Johnny napisał(a):
> > Pełna zgoda, Boz.
>
> Tylko w kupie siła tak jak na Elektrimie ! im więcej nas będzie tym więcej możemy zyskać ! nikt w pojedynkę nic nie osiągnął ani nie osiągnie bo nikt z malutkim nie będzie rozmawiał ani liczył się z jego zdanie !!

Nic dodać nic ująć widzą jak ujada smerf/janeo/krok/xxxkiler/piotr itd. w jednej osobie tylko świadczy że już zaczynają odczuwać strach i to co ich czeka !! dlatego Wszyscy zapisujcie się do PAM aby odzyskać pieniądze bo inaczej zostaniecie z niczym a prezes i jego sługusy o to już zadbają co zresztą widzicie już to od kilku lat jak kłamali i kłamią abyście stali bezczynnie a oni okradali was dalej !! Łączmy się w siłę jak na PAE !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.