Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-14 o godz. 08:52 ~Tomi napisał(a):
> Tylko siła jako PAM możecie coś odzyskać bo jest siła przebicia inaczej zostaniecie z niczym bo grupka tych co odeszli grają tylko dla siebie co już wszyscy wiedzą .Stąd ten atak teraz na PAM .

Jaką "siłą"? Piętnascie % macie, a jak teraz ktoś będzie chciał tam do Was pójść, to będzie 16% max? Jeden czy około tego procenta więcej nas inwestorów nie zbawi, bo nie urośniecie w siłę.
Wasza siła to te 15% i już teraz za jej pomocą możecie T Y L K O zwołać NWZA i odwołać prezesa.
Emeryt wzywany było to tego przez xxKillera:
https://www.bankier.pl/forum/temat_wezwanie-do-pam-xiora-rowniez-o-powsciagliwosc,46660909.html
I co ? kundelek podwinął ogon? :-))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.