Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zaproszenie

Zgłoś do moderatora
Jak widać pętelka się zaciska na szyi prezesowi i jego sługom !! Dlatego wszyscy którzy chcą niech przyłanczają sie do PAM bo tylko w taki sposób możecie cokolwiek odzyskać ! tylko w taki sposób można walczyć z tym oszukańczym procederem rządzeniem prezesa i jego ludźmi którzy cały czas knują i próbują nas okraś i wyprowadzić z spółki wszystko co jest wartościowe a nas zostawić z niczym !! Pamiętajcie tylko w kupie siła się liczy nigdy w pojedynkę nic nie ugracie ani nie odzyskacie bo was zjedzą tak jak będa chcieli !! Nigdy pojedynczy głos się nie liczy !! Dlatego im więcej nas będzie tym większą siłą będziemy dysponować i większą kartę przetargowa mieć !! Bierzcie przykład z spółki Elektrimu jak tam walczą i już widać ich efekty !! Dlatego walczmy Razem bo tylko w taki sposób możemy wygrać !! I nie wierzcie kolejnym bajkom jego sługom którzy tutaj próbują wprowadzić tylko zamęt i abyście zostali z niczym a oni odeszli z milionami !! Przeanalizujcie wszystkie rzeczy wszystkie dokonanie prezesa i jego ludzi czego dokonali i jak was okłamywali przez tyle lat i czynią to do dziś jak sami widzicie wypisując kolejne kłamstwa osobnika semrf !! Nie dajcie się oszukać po raz Setny a może i więcej już !! Pamiętajcie jako PAM macie pełne prawo do tego czy sprzedacie akcji czy nie i po godziwej cenie bo nikt nie zgodzi się na jakieś ochłapy skoro złoże OTG jest 2 krotnie większe niż wcześniej to w raporcie sugerowano !!O czym oczywiście Prezes nie poinformował nikogo chyba wiecie dlaczego !I dlaczego teraz Ukrywa Dokumenty Spółki gdzie ukryte w Grazach !! wyciągnijcie sami wnioski i nie dajcie się okraś prezesowi i jego świcie bo zostaniecie z niczym i wspomnicie moje słowa za parę lat !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.