Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zaproszenie

Zgłoś do moderatora
No a co robi RN ? gdzie ich kontakt z Prezesem ? czyżby też miała problem to w takim razie najwyższy czas to wszystko rozwiązać i zrobić prawdziwe porządki wybrać nowych którzy będą współpracować razem bo jak widzimy w tej Bandzie która teraz jest nikt z nikim nie współpracuje Prezes sobie RN sobie i brak kontaktu między nimi tylko świadczy że to twór aby tylko istniał ! Najwyższy czas Wybrać Nowego Prezesa i RN która to będzie działać a nie bąki zwijała i udawała że cos robi bo jak wiemy tylko szkodzi za co również powinna ponieś surowe konsekwencje ! Przy najbliższym Walnym odwołać prezesa i RN i to bez apelacyjnie nie mieć żadnych skrupułów dla nich wręcz jeszcze przyjrzeć się im szkodliwym działaniom i postawić zarzuty !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.