Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-14 o godz. 11:33 ~Toni napisał(a):
> Kundelek to ty jestes żaby piszący po wieloma nickami xxxkiker/mirek/swiety/piotrek/srututu/ itp. Wiec nie ośmieszaj się bo PAM was rozjechalo i dokładnie wasze czyny przejżało! ! PAM ma pełno prawo do negocjacji z Inwestorem a wam kundelki żaby pozostało skamlenie na forum !

Zwracam ci uwage ze wpisy sa wyłacznie moje i nikt sie nie podszywa.Z mojej strony zycze tym podnieconym spełnienia swoich marzen inwestycyjnych.Jednoczesnie przypominam jak przebiegał zakup przez Convel,zawarcie z inwestorem umowy z 7% dywidenda,taki sam bedzie efekt negocjacji PAM z inwestorem którego nawet nazwy nie znacie.A czy PAM kogos rozjechało to sie okaze,natomiast samozwancza grupa w spółce musi przestrzegac KSH,czy sa pytania?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.