Różnica między tymi spółkami jednak jest.Tamta zarabia miliardy a ta (INM) się cieszy że ma stratę w tym kwartale mniejszą mimo że jest karmiona dziesiątkami milionów dotacji, już nie mówiąc o watahach pompiarzy/dystrybutorów bardzo aktywnych i zażartych.Tutejsza to jeszcze nie lepszy przypadek : jakiś tam zysk pokazała ale cóż to jest w porównaniu z miliardami? Blondwłosa Jastrzębska była tłamszona, dławiona,blokowana bo po prostu za dużo leszcza tam było. Już to wszystko wytrzepane...już jest dobrze.