Cały czas jestem,podglądam was z rzadka,ale nie chce mi się już odpisywać na te bzdury które tu są wypisywane o padlinie więc nie piszę. Czekam zrelaksowany na jedynie słuszny i realny poziom 12 gr. Powtórzę: Dyzie marzyciele z was i wisielcy. Współczuję wam ale sami widzicie że takie są fakty. Dla niektórych to już trzy lata.A może być dopiero półmetek zanim uśrednią po 10 gr. Tylko jakie wieści popłyną wtedy ze spółki? czy jeszcze będzie po co to uśredniać? Ja wtedy po prostu nie kupię ale wiszący będą mieli większy problem niż obecnie.