Już tego nie kupują. Wywalają... wszak to właśnie bankrut, niektórzy udają i krzyczą że kupują tylko po to żeby wywalić przewalając akcje między sobą.Natomiast budzi się do życia "bankrut" komuchów,używając Twojej przewrotnej terminologii.Zachęcam Panowie, tam dołek już za nami. Tam też dopiero idzie prawdziwa zbiórka i to pełną parą a cena arcyatrakcyjna.