Dnia 2009-10-23 o godz. 15:48 ~Nemesis napisał(a):
> Dnia 2009-10-23 o godz. 12:26 ~trolll napisał(a):
> >duzo mowisz tylko
Ale żeś mnie rozbawił tym
> tekstem trollu.
Jakby nie patrzeć 99% wszystkich
> wypowiedzi z ostatnich paru tygodni należy do Ciebie. To że
> są bez sensu to inna sprawa, ale ty mówisz komuś że dużo
> mówi?!
a Ty co sensownego napisales?? no co ?