Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,17 zł , zmiana od tamtej pory: -56,83%

Re: Wysłałem - pozdrawiam

Zgłoś do moderatora
Wiadomo, że przy obecnych zyskach to kapitalizacja jest bardzo niska. TO widzi nawet laik. Dlatego tak usilnie chcą spółkę wykupić. Po co się dzielić zyskami z drobnymi jak można mieć wszystko dla siebie. Szef Amber Gold też "zarobił" 20 mln zł i mówi że nikomu nie jest nic winien. To jest Polska właśnie.
Prawo giełdowe powinno być zmienione bo w tej chwili jest bardzo niekorzystne dla drobnych - piszę tu o ustalaniu ceny wezwania.

Każde wezwanie powinno z mocy prawa być poprzedzone rzetelną  analizą i wyceną spółki przez biegłego a nie jakaś średnia kursu z 6 miesięcy. Przecież wiadomo że wzywający mając duże pakiety będzie wpływał na kurs zbijając go. Komputronik ta sama historia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.