Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,17 zł , zmiana od tamtej pory: -56,83%

Re: APEL O PRZESYŁANIE SKARGI DO KNF

Takie pismo należałoby wysłać do prokuratury na zarząd, który nie wiem czy dobrze myślę( tak zrozumiałem komunikaty o kredytach i zastawach ) , że żyruje kredyt głównemu właścicielowi na zakup reszty akcji. Przecież takie działanie można określić jjako działanie na szkodę spółki i akcjonariuszy ( w przenośni zagranie bosa mafijnego z lufą przystawionym przy skroni drobnym akcjonariuszom ) . Wydymać i już . Takich przekrętów było pełno na GPW jak GANT, IDM itd...
Ale coż się dziwić gdy KNF to nie jakaś komisja która powinna czuwać nad zasadami na rynku kapitałowym , ale grupa kolesi pewnie załatwiające głownie własne interesijki.
Prawo o spółkach publicznych powinno być takie że jak ktoś chce wykupić i wycofać to musi dać cenę nie mniejszą niż cena kosztu zakupu przez mnijeszoścowych czyli jak np. kupiłem po 5zł czy po 17 zł za akcję Famu to za tyle mogą ode mnie to wykupić i wycofac z obiegu ( a nie jak zrobili przekręt z TFO że zaniżyli cenę a potem wykupili po średniej z 6 miesięcy ) Ale złodzije zawsze uchwalają złodziejskie przepisy . 
Mam parę sztuk więc wiele nie stracę ale jak uczciwie kupować cokolwiek na GPW gdy widzi się takie sytuacje i numery?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.