Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,02 zł , zmiana od tamtej pory: -55,22%

Ci co niebyli na WZA proszę przesyłać skargi do KNF

Zgłoś do moderatora
szach dla akcjonariuszy 0 1~szczekacz_prezesa 2017-07-05 15:23 IP 62.233.183.*
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/27941767,fam-sa-42-2017-zlozenie-wniosku-o-przywrocenie-akcjom-spolki-formy-dokumentu-zniesienie-dematerializacji-akcjiJaka obrona? Chyba najskuteczniejsze byłoby zaskarżenie przez akcjonariusza (który na zgromadzeniu wspólników głosował przeciw zniesieniu dematerializacji) uchwały jako sprzecznej z dobrymi obyczajami i wniesienie o zabezpieczenie pozwu poprzez zawieszenia wykonania dematerializacji do czasu rozpatrzenia sprawy. Ci którzy nie byli na WZA i nie kazali zaprotokołować swojego sprzeciwu do głosowania, to raczej już wiele nie mogą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.