Dnia 2020-02-08 o godz. 07:37 ~Piotr napisał(a):
> Obrońca termo się odezwał :)
> > Przecież gołym okiem widać, że termo idzie w ślady Fluida, Indata itp "perełek" naszej giełdy. Glupawe i nic nie wnoszące komunikaty i systematyczne sypanie akcjami.
> > Na wahaniach nastrojów i kursu pewnie będzie można zarobić jeszcze, ale spółka to już padlina
nie jestem Piotrze zadnym obronca,gram pod kreski krotkoterminowo badz srednioterminowo,posluchac rady knuropatwy i sprzedaj po co sie meczyc na forum i wypisypac posty nierozumiem takich jak ty niepodoba sie spolka sprzedaje kupuje inna albo idz na lokate do banku tam daje duze procenty;)))