Dnia 2020-01-30 o godz. 20:52 ~Adam napisał(a):
> Wg ciebie, każdy kto pisze o t2p "martwi się" o twoje inwestycje ?
> > Gratuluję skromności :)
Adamie ale po co te nerwy niewiem jak dlugo jestes na termo nikt sie nie martwi o twoje inwestycje gieldowe bo po co szkoda ze tak jak twoj kolezka src tez kpil jak kosinski sypal po 14gr tez w dzien w dzien walil postami az kosinski sie wysypal termo z 2 fixow przeszlo na ciagle i poszli z 13gr na 74gr to 400% bylo do wziecia nastepnie korekta do zamkniecia luki 20gr i podeszli 51gr to 150% chyba przespales wzrosty teraz wrocilo do podstaw wybicia 28-32 i konsoliduje wiec Adamie nierozumiem cie niepodoba sie spolka wciskasz ennter i sie zegnasz ze spolka term a nie opluwasz ciagle a co cie sklonilo zeby kupic termo i po jakiej cenie kupiles ze tak opluwasz spolke