bolek - ciągle udajesz że nie rozumiesz różnicy między GRANIEM na giełdzie a INWESTOWANIEM w spółki.
Kilka razy pisałeś, że Ciebie nie interesują fundamenty, w sumie nie interesuje Cię co i czy w ogóle dana spółka coś robi, patrzysz na same kreseczki i (podobno) dobrze na tym wychodzisz.
A ja, src i kilka innych osób piszemy o spółce, o fundamentach. To są dwie zupełnie dwa różne punkty widenia