Dnia 2020-02-07 o godz. 22:37 ~Knuropatwa napisał(a):
> Ludzie uciekajcie stąd, bo to śmierdzi z daleka. Niejaki bolek myli konsole z trendem spadkowym do tego.
wow coz za doradzca forumowy czy ktos ma uciekac czy kupowac to kazdy sam podejmie decyzje a nie na podstawie wpisu twojego,dodam ze nie posiadam na dzien dzisjejszy termo ale chetnie kupie jak bedziesz sypal powiedz kiedy i na jakim poziomie to sie ustawie pozdrawiam doradce forumowego o nicku knuropaatwa