Podziwiam:) ale jak ktoś lubi ruletke to ok. Przychody mizerne, kurs spada, gnv sypie, Kosiński się wysypal i to w taki sposób że dostał karę a to ciągle kosztuje koło 10 mln. Ale to tylko dzięki takim jak Ty, wer, Gordon bolki itp. No i sentyment do oze. Gdyby nie moda na branżę to 15 gr lekko myślę byśmy widzieli.