Obrońca termo się odezwał :)
Przecież gołym okiem widać, że termo idzie w ślady Fluida, Indata itp "perełek" naszej giełdy. Glupawe i nic nie wnoszące komunikaty i systematyczne sypanie akcjami.
Na wahaniach nastrojów i kursu pewnie będzie można zarobić jeszcze, ale spółka to już padlina