Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: 2,46%

Re: Wyniki 1Q2019

Zgłoś do moderatora
Dobrze tu jeszcze jestes. Dobrze poczytać mądrych opinii.
Wydaje mi sie ze sporo tu sie pojawilo chetnych na szybki zysk. A tu klapa. I czsami jakis ględzioły pojawiają sie na forum.
Wg mnie ktos po prostu zarobil na tym ze radek to kiedys kupil i zostal z problemem. Wg mbie to jest zródlo wszystkich problemów płynnosciowych.
Wg mnie to najwazniejsze zeby to wogóle sprzedali.
Obys mial racje ze czekają na lepsze oferty. Koninktura ni trwa wiecznie.
Osobiscie, zakladalem ze w tym momencie bedziemy juz pow 1.8
Nawet tego znów dokupilem usredniajac w dól straty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 0,00% 1,46 2020-02-17 12:40:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.