Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: -3,38%

Re: Wyniki 1Q2019

Zgłoś do moderatora
A ktoś przerzuca akcje cały czas :) dla mnie prawdopodobne info 31 maja, ze do końca 31 czerwca dają czas. Niech się leszcze i słabe ręce z TFI wysprzedają z papieru. Tylko wtedy kurs się będzie dźwigać do góry. Teraz pewnie większość TFI, która nie sprzedała w odpowiednim czasie czeka żeby to wywalić. Mądre rączki, to widza i biorą po dobrej cenie w rynku przy komunikatach giełdowych jak pojawia się płynność i poza rynkiem jak są umorzenia w funduszach i potrzeba kasy na cito :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL -1,72% 1,43 2020-02-17 14:21:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.