Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -6,21%

Re: Wyniki 1Q2019

Zgłoś do moderatora
Z tym produktem powracają na ścieżkę innowacyjnej spółki, gdzie produktowo wyróżniają się na tle rynku i mogą dyktować ceny. Oby takich produktów spółka rozwijała więcej, to i marże spółki się znacząco poprawią. Nie wspominając już o efekcie dekonsolidacji Wirbetu, którego marza ebitda oscyluje w okolicach 0-1% mocno zaniżając rentowność całej grupy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 0,00% 1,36 2019-07-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.