Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 3,42%

Re: Wyniki 1Q2019 - dla tych, co twierdzą, że jest źle -

Zgłoś do moderatora
Restrukturyzacja przyniosła wyniki ,
Sprzedaż Wirbetu jeżeli do niej dojdzie obniży zadłużenie i zwiększy środki obrotowe
Od strony technicznej/wykres spółka z długo terminowego trendu spadkowego przechodzi powoli w długoterminowy trend wzrostowy
Jeżeli nie dojdzie do załamania rynku , trzeba uzbroić sie w cierpliwość i myśle ze w przeciągu 2-3 lat idzie wyrwać i 200% od obecnej wyceny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL -1,95% 1,51 2020-06-03 11:35:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.