Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: -0,35%

Re: Wyniki 1Q2019

Zgłoś do moderatora
W mojej ocenie to:
1. Kupujący nie chciał dać zapłacić tyle ile wynosi wartość bilansowa spółki. Z tego co się orientuje, to po odpisach ok. 12-15 milionów (pytanie jak zapasy wyceniać spółki)
2. Spółka chciała więcej niż wynosi wartość na bilansie spółki, a sytuacja płynnościowa w spółce nie zmuszała do sprzedaży po każdej zaoferowanej cenie i możemy spodziewać się kolejnej próby sprzedaży w niedługim okresie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL -2,75% 1,42 2020-02-17 13:26:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.