Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: -2,03%

Re: Wyniki 1Q2019

Zgłoś do moderatora
Na takim rynku, gdzie OFE i TFI sypie akcjami nie ma szans na wzrosty. Mocne ręce i tak trzymają kurs, bo WIG leci na łeb na szyje, a tu nikt nie sypie akcjami poza niewielkimi transakcjami. Poniżej wykres dobitnie pokazuje wspomniane zjawisko

https://stooq.pl/q/?s=wig&d=20190517&c=1m&t=c&a=lg&b=0&r=rdl

Wyceny na rynku znowu zaczynaja być śmiesznie tanie w Polsce jak po masowej wyprzedaży akcji po aferze z Altusem, Trigonem i Quercusem w czerwcu. Może być jeszcze niżej - taki październik nie jednemu z kasa w portfelu poza rynkiem się marzy na wejście

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL -3,33% 1,45 2020-02-24 16:19:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.