Dnia 2015-04-18 o godz. 09:36 ~devilek napisał(a):
> może masz rację że nie zajmuję się weryfikowaniem innych inwestycji w obecnej chwili. Gdybym teraz skeszował jak to piszesz to miałbym ponad 40% na czysto i nie wliczając dywidendy. Dla mnie nadal to bardzo dobra inwestycja. Nie sądzę by kurs miał szorować poniżej 3zł a bardziej widzę szansę zwyżek. Nie będę już pisał że będzie ponad 4zł za miesiąc czy na koniec roku. Musimy poczekać na wyczyszczenie sytuacji która od dłuższego czasu trwa i nie wiadomo kiedy się zakończy wtedy kurs ruszy. W jednym w 100% się zgadzam branżowy inwestor ale kto niby ?? w kraju takiego nie ma...
żeby było jasne - nie namawiam cię ani do kupowania ani do keszowania
jeśli do czegokolwiek - to do zasady: szanuj zysk...
co dod daty - twoja kasa, twoje akcje, twoje decyzje
mnie intereosowało tylko twoje podejście do inwestowania w datę
i cieszy mnie, iz uznałeś swą porażkę z tymi 4 zetami w mysleniu zyczeniowym
po prostu była to kolejna lekcja giełdy, którą każdy inwestor chyba przechodzi
zgadzamy sie też w tym, iż trzeba poczekać na wyczyszczenie sytuacji
zagrozenie (i to na dłuzej, nie tylko w odniesieniu do daty czy mci, ale odnośnie strategicznych decyzji grubasów) natomiast widzę takie:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Chinczycy-uderzyli-w-gieldowe-indeksy-7249975.html