może masz rację że nie zajmuję się weryfikowaniem innych inwestycji w obecnej chwili. Gdybym teraz skeszował jak to piszesz to miałbym ponad 40% na czysto i nie wliczając dywidendy. Dla mnie nadal to bardzo dobra inwestycja. Nie sądzę by kurs miał szorować poniżej 3zł a bardziej widzę szansę zwyżek. Nie będę już pisał że będzie ponad 4zł za miesiąc czy na koniec roku. Musimy poczekać na wyczyszczenie sytuacji która od dłuższego czasu trwa i nie wiadomo kiedy się zakończy wtedy kurs ruszy. W jednym w 100% się zgadzam branżowy inwestor ale kto niby ?? w kraju takiego nie ma...