ja trzymam datę od dawna już kiedyś pisałem, w dalszym ciągu jestem na mocnym plusie a jak dodam kilka dywidend z poprzednich lat które przygarnąłem to już praktycznie brak konkurencyjnych opcji :) ryzyko jest wszędzie a pytasz co by musiało się stać bym inaczej popatrzył na datę. Nie będę wyliczał ale nie widzę takiego powodu. Natomiast jak co roku widzę posty że dywidendy nie będzie albo zostanie zmniejszona - to bzdura, będzie i to na bank. Zgadam się z białoczerwonym w kwestiach akcjonariatu, zawsze na coś czekamy i teraz czekamy na IQ jakie będą wyniki i kiedy dywidenda.