twój post pokazuje, co ty masz w głowie
wracaj na mci robić swój kabaret
już tyle razy się skompromitowałeś niewiedzą o spółce, nieznajomością AF i AT,
i tylko takie gimbusowe bzdety jak wyżej potrafisz pisać o innych
odpowiem ci na twoim poziomie:
ugryź nie możesz, to chociaż poszczekać próbujesz, ale takie to twoje pieskie życie...
spadaj na trzepak i tam szpanuj przed kumplami jaki to z ciebie ynwestor