Trzymasz datę od dawna - czyli kasy, poza dywidendami, z tego wciąż nie masz.
Powyzej 4 zeta nie skeszowałeś, na ostatniej górce, co namniej powyzej 3,6x też nie skeszowałeś.
Moze średnią masz jeszcze na wirtualnym plusie, ale konkretnego zysku z tego wciąż nie masz żadnego...
A skoro piszesz, iz nie widzisz innych opcji, to wyglada na to, ze jesteś bardzo emocjonalnie związany ze spółką, a to często
zmienia sie (jak obecnie u Ciebie) w inwestycję baaardzo długoterminową lub zwyczajnie w straty, których nawet dywidendy nie wyrównują...
To, co i jak piszesz (i nie tylko ty) - wpisuje się w coś takiego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_utopionych_kosztów