Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  112,00 zł , zmiana od tamtej pory: -39,73%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Pandemia wygasa z 500 zgonami każdego dnia i coraz większa liczbą zakażonych. Wygasa rozsądek rządzących i kończą się pomysły na walkę z wirusem. To wygasa. Pandemia szaleje i będzie szaleć jeszcze długo. Polska do dziwny kraj. Jak nas w domu nie zamkną to ludziska myślą że jest okej… nie widzą co się dzieje dookoła, a sytuacja gorsza niż rok temu…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 0,45% 67,50 2022-05-20 09:55:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.