Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  129,60 zł , zmiana od tamtej pory: -47,92%

Re: Kółkowicze widze MOCNO PRACUJĄ NA FORUM :))) i tak od ponad roku

Zgłoś do moderatora
Stwierdzam fakty i tyle.
Ktoś mi płaci za pisanie postów? haha,wiesz to z doświadczenia? takie masz doświadczenia osobiste?
Piszesz za pieniądze,albo ktoś z Twoich znajomych? Współczuje.

Moją misją jest walka z kółkowiczami oszustami ! którzy kręcą kółka i wymyślają bajki.Ludzie przez kółkowiczów tracą pieniądze i dlatego trzeba z nimi walczyć,to cyniczni szkodnicy,oszuści !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 0,45% 67,50 2022-05-20 13:29:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.