Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  103,90 zł , zmiana od tamtej pory: -48,33%

Re: Według JP Morgan,ceny rękawic mogą spaść NIŻEJ,niż były PRZED PANDEM

Zgłoś do moderatora
Omikron to łagodna mutacja. Więcej w linku.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-eksperci-o-omikronie-w-wiekszosci-bezobjawowy-lub-lagodny,nId,5696868

Tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 2,72% 53,68 2022-06-27 17:02:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.