Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  135,10 zł , zmiana od tamtej pory: -52,95%

Re: Kółkowicze widze MOCNO PRACUJĄ NA FORUM :))) i tak od ponad roku

Zgłoś do moderatora
Kolejne mutacje to coraz słabsze wersje covidu.

Tak było z hiszpanką i tak będzie teraz,a hiszpanka była o wiele bardziej agresywna,bardziej śmiertelna od covid-19.Gdyby w czasach hiszpanki,ludzie tak podróżowali,jak obecnie,to podobno hiszpanka uśmierciłaby nie 100 mln ludzi,ale około 300 mln ludzi.

Czy na covid umarło lub umrze 300 mln ludzi? NIE.Na covid umarło do dziś........5,2 mln ludzi.Słownie pięć milionów.

Na hiszpanke umierali głównie ludzie poniżej 50 lat,często zdrowi,nie mający innych chorób współistniejących.
Na hiszpanke zmarło około 100 mln ludzi na świecie.Kolejne mutacje sprawiały,że hiszpanka słabła.Do tego zauważcie,że w obecnych czasach medycyna jest na wyższym poziomie ,niż na początku XX wieku,więc tym bardziej ta pandemia będzie wygasać,ponieważ co chwila będą pojawiać się kolejne szczepionki i leki,a to całkowicie sprowadzi zmutowany covid-19 do zwykłej choroby,jak grypa itp.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,49% 63,56 2022-05-25 15:10:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.