Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  128,70 zł , zmiana od tamtej pory: -50,04%

Re: Według JP Morgan,ceny rękawic mogą spaść NIŻEJ,niż były PRZED PANDEM

Zgłoś do moderatora
A wy dalej tu siedzicie i naganiacie na gniota? ale desperacja.

Trzeba być niezłym tłuczkiem,żeby BEZROZUMNIE naganiać na wzrosty i wymyślać kolejne bajeczki o współpracy z Sołowowem,eklektrowniach atomowych,kauczukach,umowach z Walmart.

Widać desperacje kółkowiczów,desperacje naganiaczy,którzy chcą wykrecić kółko.Oczywiście jak cena urośnie 8-10 zł od razu wywalicie akcje,śmiejąc się pod nosem.

Cyniczni kółkowicze oszuści ! 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -2,58% 64,30 2022-05-23 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.