Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -54,07%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Trollu 3:49 a ty na forum bankiera piszesz wypociny. Jak ktos pisal trollu nie masz na nic wplywu poprzez swoj spam. Nikt normalny kupujac akcje nie kieruje sie bredzeniem czy to w jedna czy druga strone.
Wystarczy puscic 200 k akcji S PKC i kurs zjazd na groszaki
Wystarczy 200 k zl K PKC i iest 1 pln a pozniej akcji do 2 zl pustki.

Juz bylo wiele podbitek. Beda kolejne to jest pewne. Tylko kwestia czasu.

Co to jest te 96 mln akcji ? NIC. Wiele spolek podobnych ma ich kilka razy wiecej.
Taki no MedApp z podobnej branży do Invention ma ich np. 247 mln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 1,12% 0,27 2023-12-01 15:42:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.