Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -50,84%

Re: Baletnica kwiczy juz non stop

Zgłoś do moderatora
Błagam Was! Co wy żeście tak uczepili się tej pudlowej spółki jakby innych znacznie lepszych niż ta nie było! Siedzicie tu i wyczekujecie nie wiadomo czego! Mało wam nauczki z zeszłego roku? Dalej tkwicie i wierzycie pudlowi? Warto tak tracić pieniądze i czas? Ja wam powiem gdzie je odzyskanie. Niech pudel sam się kisi w swoim gó...wnie! Przyspawani jesteście? Popatrzcie chociażby na Mabion i zastanówcie się czy nie warto. Poczytajcie za ile była emisja i jak zarząd kupował a nie jak pudel sr..ał na was śmierdzącym gó.wnem. Mabion jest po olbrzymiej korekcie i przed świetnymi espi i stąd mniemam że będzie w swoim czasie odpowiedni ruch na kursie. Ja olbrzymi pakiet ściągnąłem w przedziale 43 - 48 bo wiem że warto i dziś powoli ruszył. Wielokrotnie wskazywałem wam gdzie kupować szczególnie stróżowni i nic nie zrobił tylko tu tkwił jak widł w gn.oju. Jesteście nieuleczalnie zakochani w tym shit. Dlatego taka jest tutaj polewka... Spójrzcie na tę kreaturę pudla. Spójrzcie i powiedzcie co widzicie? Nie widzicie tego co ja?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 5,00% 0,29 2024-02-26 16:34:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.