Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -53,90%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Ktoś musiał się brzydko tutaj wyrażać skoro tak pousuwane przez moderatora. Ale do rzeczy!

Rozśmiesza mnie akcja troli którzy dowodzą że im większa ilość akcji w obrocie to cena tego syfu będzie również rosła. Przypominam poraz kolejny: ILOŚĆ AKCJI W OBROCIE BĘDZIE PRAWIE 100 MLN!!! I przypominam że pudel znowu ma dodrukowane akcje którymi ponownie się zes.. ra jak to już dwukrotnie zrobił w zeszłym roku i jeszcze wcześniej. Bo pudel ma nawyk sprzedawać akcje na górkach naiwnym. Tak lubi zarabiać... A jak sprzeda to sobie znowu dodrukuje czy tego ktoś chce czy nie chce! Także już wszyscy wiecie o co tutaj chodzi... 12 groszy to najmniejszy wymiar kary. I należy się z tym pogodzić niestety...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,37% 0,27 2023-12-04 16:28:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.