Teraz masz 01c dlatego zachwalasz,ale gdzie ty widzisz ten rozwój,w branży czy w raportach spółki z NC?Fantastyczne raporty?hehehe
Fantastyka (lepsza niż Sapkowski)pisana przez fanatyków(twojego hajsu)))))
A co do Czarneckiego,jazda od maja na opf zakończona,?czyżby?Groc też do piachu?
)))))))))))))))))))))))))