Nie.Straszna wydmuszka 01C.
Moje zdanie o New Con: ti platforma oszustów dla oszustów,gdzie byle przekręt uchodzi na sucho,gdzie nie bada raportów audytor bo i po co,kreatywna księgowość dla naiwnych....super platforma do wyłudzania dotacji z unii,i kasy od leszczy,geszefciarstwo i prywata,brawo!