jedna z najbardziej złodziejskich spółek na giełdzie, bydż może w ogóle niedługo zniknie z parkietu, żadnych informacji - resztówki produkcji przenieśli na ukrainne, reszte sprzedali, żadnego info o nowych umowach - mieli przejmować na Bałkanach a tu pewnie nie wystarcza na ogromne zarobki zarządu i rady nadzorczej.