tak straszna wydmuszka i tutaj nie koniec spadków, niby są perspektywy bo wszystko na ukrainie; robocizna, energia tanie ale jakoś tego rozwoju nie widać i tego przejęcia na bałkanach też... dziwie się że żaden koncern nie chce przejąć za 20 mln zł /5 mln euro/ taniej siły roboczej.