co do open finance to niebawem wyniki i wszystko się rozstrzygnie, ale jest to stajnia getin-ów i niesie ogromne ryzyko dla tego te akcje tyle kosztują, ja jednak mocno w te akcje wszedłem... i liczę w przyszłości na duży zysk lub bankructwo niestety
Elba jest celowo gnojona, wszystko zależy od wielkości emisji i rozdrobnienia akcji z tym 30 zł mocno przesadziłem. N rynku NC jest taka spółka 01c może tutaj warto cos zainwestować.