Jak ta twoja przepowiednia ma się sprawdzić,tak jak jazda od maja na openfin,to bardzo serdecznie dziękujemy ))))
Teraz na wątku elb widzisz 30zł?
A groc jest bee i meee
Hihi hi,czy wiesz,że tylko głupiec uderza wielokrotnie głową w ścianę i za każdym razem oczekuje innych rezultatów?Albo, że zepsuty zegar dwa razy dziennie ma rację? (a się nie chwali)
Jeśli wiesz to co ja wiem,to prawie się znamy ))))
Z tym,że tu jest mały problem.
Taki jak między "Wygrałem milion dolarów" i "prawie wygrałem milion dolarów"...
Mała różnica,ale k....stresująca!!!....
Prawie tak jak twoje posty ))))