Chyba ci się pomyliło coś .... rozumiem ze patrzysz na Getiny gdzie dziś spora odbitka i tu upatrujesz wzrostu kursu na bos ale niestety już jutro mamy korektę na getinach a tutaj dalej tkwimy w okolicach 8zl z tendencja spadkowa ..... także....powodzenia Panowie i nie dajcie się ubrać w dystrybutorów :-)