Poniedziałek 18 lutego.
Ci co znają mnie nieco dłużej, wiedzą, że moja analiza często polega na budowaniu pewnych scenariuszy, a następnie bacznym
obserwowaniu, czy rynek, albo interesująca mnie spółka, ten scenariusz realizuje.
To co obecnie widzę na wykresie BOSIA jest zgodne z tym co wcześniej przewidziałem i potwierdza jedynie moje założenie.
Wyraźnie tworzy się ruch boczny, co szczególnie łatwo dojrzeć na wykresie w interwale godzinowym lub 4h.
Wykres spowolnił, zmniejszył się również wolumen. To nic innego jak oczekiwanie.
Tak, że spokojnie, siedźmy i patrzmy, ewentualnie dokupujmy, ale nie dużo, próbując złapać minima tego ruchu bocznego.
pozdrawiam
chodzik księżycowy